نقشه کامل کشورایران – دانلود نقشه ایران

نقشه کامل کشورایران - دانلود نقشه ایران

نقشه کشور عزیزمان ایران

چند نکته مهم در مورد نقشه زیر:

۱- این نقشه کامل کشور ایران بوده و چون از زوم بالا تهیه شده  شامل تمام جزئیات نیست و این طبیعی است که مناطقی که وسعت کمی دارند در این نقشه ایران قابل رویت نباشند و یا از آنها نامی برده نشده مانند (جزیره فارسی در خلیج همیشه فارس ایران).

۲- شهرهایی که دارای فرودگاه میباشند با یک نماد هواپیما بروی نقشه زیر قابل رویت هستند و منظور فقط و فقط دارا بودن فرودگاه و خدمات هوایی در آن شهر میباشد و نماد فوق دقیقاً معرِف موقعیت مختصاتی فرودگاه نیست بعنوان مثال جزیره زیبای کیش یا جزیره قشم که نماد فرودگاه این مناطق درون دریا درج شده است.

۳- برای تهیه نقشه کاغذی ایران ؛ میتوانید به برخی کتاب های راهنما مانند کتاب اول یا دکه های روزنامه فروشی شهر خود مراجعه نمائید و اگر نیاز به نقشه سایز بزرگ و دقیق تر دارید ؛ بایستی به سازمان نقشه برداری کشور واقع در میدان آزادی تهران – خ معراج (نزدیک فرودگاه مهرآباد) مراجعه بفرمائید. ژئوتکنیک نقشه کاغذی ارائه نمیکند و فقط برای تهیه نقشه جی پی اس های گارمین میتوانیم در خدمت تان باشیم.

۴- اگر به نقشه جی پی اس گارمین نیاز دارید میتوانید با کلیک روی این بخش آنرا تهیه نمائید.

۵- در مورد دانلود نقشه ایران که در زیر درج شده لازم بذکر است که کافیست بروی نقشه راست کلیک نموده و بخش بخش تصاویر را کپی نمائید. این نقشه از ۴۲ تصویر تشکیل شده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *