ارسال سفارشات مشتریان فروشگاه اینترنتی ژئوتکنیک فقط از دو طریق زیر صورت میگیرد.

 

ساکن شهر تهران هستید:

پیک موتوری (اسنپ سواری – الوپیک – اسنپ باکس) و تیپاکس در دسترس شماست.

ارسال کالا برای شهر تهران توسط پیک موتوری الوپیک / اسنپ باکس و سواری اسنپ در همان روز تکمیل سفارش (پرداخت آن) بین ساعت ۹ الی ۱۵ انجام میپذیرد. ارسال سفارشاتی که بعد از ساعت ۱۵ ثبت شوند به روز کاری بعد موکول میشود.

 

ساکن شهر تهران نیستید:

فقط از طریق تیپاکس امکان ارسال وجود دارد.

برای ارسال با تیپاکس حتماً بایست شهر شما دارای خدمات تیپاکس باشد و تا قبل از ساعت ۱۳ سفارش تکمیل شده باشد تا در همان روز ، تحویل تیپاکس شود در غیر اینصورت ارسال به روز بعد موکول خواهد شد.

تا اطلاع بعدی از پردازش سفارش شهرهای فاقد خدمات تیپاکس معذوریم ( از اینجهت بسیار متاسفیم )

(در مواردی خاص ضمن هماهنگی با مشتری ، ارسال کالا با اتوبوسرانی ، باربری و یا ارسال هوایی هم انجام شده و بدیهی ست که مسئولیت پیگیری و دریافت کالا بر عهده خریدار است – پیش فرض ارسال های ما فقط تیپاکس است)

حمل توسط تیپاکس

هزینه ارسال چقدر است؟

 

ساکن شهر تهران هستید:

اگر پیک موتوری را انتخاب نموده اید: پیش از ارسال حتماً با شماره موبایلی که درج نمودید تماس گرفته شده و هزینه حمل خدمت تان اعلام میشود و این مورد متغیر است و به مسافت از انبار ما تا آدرس شما بستگی دارد. (اکنون ارسالها از خ پیروزی/خ نبرد شمالی صورت میگیرد)

(معمولاً سعی میکنیم سفارشات هم مسیر را با یک پیک ارسال کنیم تا حد امکان از هزینه حمل کاسته شود)

 

اگر در مناطق غربی تهران هستید و هزینه پیک مقرون بصرفه نیست ، گزینه تیپاکس در دسترس شماست و هزینه آن حدوداً ۲۵ تا ۳۰ هزار تومان خواهد بود.

 

ساکن شهر تهران نیستید:

هزینه تیپاکس به چهار عامل بستگی دارد: وزن ، ابعاد مرسوله ، مسافت شهر شما تا تهران و ارزش کالا (هر چقدر کالا سنگین تر یا حجیم تر باشد هزینه اش هم بیشتر خواهد بود و حداقل هزینه تیپاکس در سال ۱۳۹۹ حدود ۲۵ هزار تومان است)

 

 

هزینه ارسال را چگونه پرداخت نمایم؟

هزینه حمل پسکرایه میباشد (در هنگام تحویل کالا ، هزینه حمل اخذ میشود)

در مورد ارسال توسط پیک موتوری در شهر تهران ، این امکان وجود دارد که هنگامیکه بابت هماهنگی ارسال ، خدمت تان تماس گرفته شد ، پیش از ارسال هزینه حملی که خدمت تان اعلام میشود را واریز فرمائید.

در مورد ارسال توسط تیپاکس ، هنگام تحویل ، هزینه حمل توسط مامور تیپاکس بصورت نقدی یا با دستگاه کارت خوان اخذ میشود.

 

هزینه سفارشم را چگونه پرداخت نمایم؟

در حال حاضر تنها روش پرداخت سفارشات ، پرداخت از طریق درگاه آنلاین (بیت پی) فعال در فرآیند خرید و یا واریز بحساب بانکی (کارت به کارت) بوده و تا اطلاع بعدی امکان تسویه در محل وجود ندارد.

 

(در صورت اضافه شدن روش پرداخت یا روش ارسالی جدید ، در فرآیند خرید قابل مشاهده میباشد)

 

– به راهنمایی بیشتری برای خرید آنلاین نیاز دارید؟ اینجا کلیک نمائید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]