ارسال سفارشات مشتریان فروشگاه اینترنتی ژئوتکنیک فقط از دو طریق زیر صورت میگیرد.

 

ساکن شهر تهران هستید:

پیک موتوری (اسنپ سواری – الوپیک – اسنپ باکس) و تیپاکس در دسترس شماست.

ارسال کالا برای شهر تهران توسط پیک موتوری الوپیک / اسنپ باکس و سواری اسنپ در همان روز تکمیل سفارش (پرداخت آن) بین ساعت ۱۰ الی ۱۵ انجام میپذیرد. ارسال سفارشاتی که بعد از ساعت ۱۵ ثبت شوند به روز کاری بعد موکول میشود.

 

ساکن شهر تهران نیستید:

فقط از طریق تیپاکس امکان ارسال وجود دارد.

برای ارسال با تیپاکس حتماً بایست شهر شما دارای خدمات تیپاکس باشد و تا قبل از ساعت ۱۳ سفارش تکمیل شده باشد تا در همان روز ، تحویل تیپاکس شود در غیر اینصورت ارسال به روز بعد موکول خواهد شد.

تا اطلاع بعدی از پردازش سفارش شهرهای فاقد خدمات تیپاکس معذوریم ( از اینجهت بسیار متاسفیم )

(در مواردی خاص ضمن هماهنگی با مشتری ، ارسال کالا با اتوبوسرانی ، باربری و یا ارسال هوایی هم انجام شده و بدیهی ست که مسئولیت پیگیری و دریافت کالا بر عهده خریدار است – پیش فرض ارسال های ما فقط تیپاکس است)

حمل توسط تیپاکس

هزینه ارسال چقدر است؟

 

ساکن شهر تهران هستید:

اگر پیک موتوری را انتخاب نموده اید: پیش از ارسال حتماً با شماره موبایلی که درج نمودید تماس گرفته شده و هزینه حمل خدمت تان اعلام میشود و این مورد متغیر است و به مسافت از انبار ما تا آدرس شما بستگی دارد. (اکنون ارسالها از خ پیروزی/خ نبرد شمالی صورت میگیرد)

(معمولاً سعی میکنیم سفارشات هم مسیر را با یک پیک ارسال کنیم تا حد امکان از هزینه حمل کاسته شود)

 

اگر در مناطق غربی تهران هستید و هزینه پیک مقرون بصرفه نیست ، گزینه تیپاکس در دسترس شماست و هزینه آن حدوداً ۲۵ تا ۳۰ هزار تومان خواهد بود.

 

ساکن شهر تهران نیستید:

هزینه تیپاکس به چهار عامل بستگی دارد: وزن ، ابعاد مرسوله ، مسافت شهر شما تا تهران و ارزش کالا (هر چقدر کالا سنگین تر یا حجیم تر باشد هزینه اش هم بیشتر خواهد بود و حداقل هزینه تیپاکس در سال ۱۴۰۰ حدود ۲۶ هزار تومان است.)

 

 

هزینه ارسال را چگونه پرداخت نمایم؟

هزینه حمل پسکرایه میباشد (در هنگام تحویل کالا ، هزینه حمل اخذ میشود)

در مورد ارسال توسط پیک موتوری در شهر تهران ، این امکان وجود دارد که هنگامیکه بابت هماهنگی ارسال ، خدمت تان تماس گرفته شد ، پیش از ارسال هزینه حملی که خدمت تان اعلام میشود را واریز فرمائید.

در مورد ارسال توسط تیپاکس ، هنگام تحویل ، هزینه حمل توسط مامور تیپاکس بصورت نقدی یا با دستگاه کارت خوان اخذ میشود.

 

هزینه سفارشم را چگونه پرداخت نمایم؟

در حال حاضر تنها روش پرداخت سفارشات ، پرداخت از طریق درگاه آنلاین (بیت پی) فعال در فرآیند خرید و یا واریز بحساب بانکی (کارت به کارت) بوده و تا اطلاع بعدی امکان تسویه در محل وجود ندارد.

 

(در صورت اضافه شدن روش پرداخت یا روش ارسالی جدید ، در فرآیند خرید قابل مشاهده میباشد)

 

– به راهنمایی بیشتری برای خرید آنلاین نیاز دارید؟ اینجا کلیک نمائید.